.
   
sobota 13. července
svátek slaví Markéta, Margareta , zítra Karolína, Larisa
 
 
autor Lastura.cz

Zakázková výroba kožených výrobků

Vyrobíme pro Vás na zakázku jedinečný a originální vybraný kus nebo celou sadu, kolekci výrobků kožené galanterie.

Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků Zakázková výroba kožených výrobků

Chcete, aby Vaše kabelka, opasek, batoh, aktovka, peněženka či pouzdro bylo ušité z kvalitní kůže podle Vašeho přání? Mít něco originálního, nevšedního? Jme tady pro Vás. Nechte si ušít výrobek přesně podle Vašich představ.

Nabízíme Vám ruční zakázkovou výrobu.

Na prvním místě je kvalita zpracování, smysl pro detail a poctivá ruční práce. Při výrobě používáme kvalitní materiál. Záleží nejen na použitém materiálu při výrobě, ale také na kvalitním šití a také na tom, aby Váš výrobek byl přesně takový, jaký jste si ho u nás objednali.

Stačí obrázek, náčrtek nebo vzor a my Vám zhotovím brašnářský, chovatelský nebo galanterní výrobek.

Vyrobíme Vám nejen jednotlivý produkt, ale třeba i celou kolekci v požadovaném stylu a dle vybraného druhu kůže - například taška, peněženka, pásek, klíčenka ale i třeba takovou drobnost jako je stylový přívěšek na klíče. Celá kolekce nebo i jednotlivé kožené kousky se dají dle zadání gravírováním dotvořit o iniciály, logo, obrázek, nápis - vytvoříme Vám tak jedinečnou, originální kolekci, sadu nebo vybraný kousek.

Jaké jsou vlastně výrobky z kůže?

Krásné, moderní, praktické, nikdy nevyjdou z módy. A to proto, protože kůže je pevná, ohebná a dobře dýchá. Jedná se o přírodní materiál, který má svou jedinečnou strukturu, je pórovitý, dokáže do sebe přijímat vlhkost, pot, mastnotu, nečistoty a prach. Její charakteristické znaky – jako jsou drobné jizvy, vrásky, nebo rozdíly v barvě nejsou žádnou vadou, ale naopak předností. Proto je kůže stále tak žádanou surovinou pro svou módnost a jedinečnost. Při pravidelném ošetřování bude kůže a výrobky z ní vypadat dlouho dobře.

Máte-li nějaké dotazy, kontaktujte nás na e-mailu:

vaclav.vojtisek@post.cz


Pro inspiraci

opasky

  

 

kabelky

 

toulce

 

chrániče rukou lukostřelce


HLEDEJ

text v článcích zboží v obchodě

PŘIHLÁŠENÍ

REGISTRACE

Zde se můžete zaregistrovat.
© 2008-2024 Milan Vojtíšek    E-mail: lastura@lastura.cz